Viaplay iPhone tālrunī

Iegūstiet neierobežotu piekļuvi populārām TV pārraidēm, vairāk nekā 1000 filmām, sporta tiešraidēm un daudzām citām pārraidēm – tagad arī iPad, iPhone un iPod Touch! Lai piekļūtu saturam, jums ir jābūt Viaplay klientam.

Viaplay lieliski darbojas iPhone tālrunī. Izmantojot AirPlay vai Chromecast, varat straumēt signālu arī uz citām tīkla ierīcēm. Autortiesību problēmu dēļ datorā un iPhone/iPad pieejamais saturs var atšķirties. Taču mēs cītīgi strādājam, lai piedāvātu visas datora versijā pieejamās iespējas. Ņemiet vērā, ka ir nepieciešams ātrs savienojums, un atkarībā no līguma ar jūsu operatoru papildus tiks piemērota joslas platuma maksa.

iOS: iPhone 5S. Nepieciešama operētājsistēma iOS 11.3 vai jaunāka versija.

ios

Uzziniet vairāk par vienkāršāko satura straumēšanas veidu, izmantojot AirPlay un Chromecast

  1. Savienojiet iOS ierīci* un Apple televizoru / Chromecast vienā Wi-Fi tīklā.
  2. Atrodiet un pieskarieties ikonai AirPlay/Chromecast (ja Viaplay video satura atskaņošanai mēģināt izmantot AirPlay, vispirms sāciet atskaņošanu).
  3. Pieejamo ierīču sarakstā atlasiet savu Apple televizoru / Chromecast ierīci un sāciet atskaņošanu.
  4. Lai iegūtu papildinformāciju par Apple televizoru, noklikšķiniet šeit, savukārt papildinformāciju par Chromecast skatiet šeit vai dodieties uz Apple televizora vai Chromecast atbalsta lapu.

*Lietošanas prasības: iPhone 5S vai iPad Air 2013 (vai jaunāka versija) ar iOS 11.3 un jaunākām versijām un Apple televizors, 2. paaudze. Nepieciešams 2013. gada Chromecast vai jaunāks modelis.

Izmantojiet Viaplay iPhone tālrunī un skatieties saturu pat bezsaistē

Populārajā Viaplay lietotnē varat ērti pārlūkot seriālus, filmas un sporta pārraides, izmantojot viedu un viegli lietojamu navigāciju. Iegūsiet skaidru visa satura pārskatu un varēsiet saglabāt noteikta veida saturu, kā arī skatīties to vietās, kur nav interneta savienojuma.

  1. Ja nevarat izveidot savienojumu ar internetu, varat saglabāt saturu un skatīties to bezsaistē.
  2. Atzīmēšana ar zvaigznīti – atzīmējiet iemīļoto saturu un izveidojiet atskaņošanas sarakstus, kam varat piekļūt no vairākām Viaplay ierīcēm.
  3. Skaidrs satura un kategoriju pārskats, kā arī ērti lietojama navigācija.