Viaplay Chromecast ierīcē

Piekļūstiet populāriem TV seriāliem, vairāk nekā 1000 filmām, sporta tiešraidēm un daudzām citām pārraidēm televizorā, kas ir aprīkots ar Chromecast. Chromecast ierīci varat lietot kopā ar datoru, viedtālruni vai planšetdatoru, kā arī ērti savienot Chromecast ierīci ar televizoru, izmantojot HDMI ievades vietu. Pievienojiet mobilo ierīci bezvadu tīklam un pēc tam straumējiet iecienīto saturu tieši televizorā.

Lai piekļūtu saturam, jums ir jābūt Viaplay klientam. Autortiesību problēmu dēļ datorā un iPhone/iPad pieejamais saturs var atšķirties. Taču mēs cītīgi strādājam, lai piedāvātu visas datora versijā pieejamās iespējas. Ņemiet vērā, ka ir nepieciešams ātrs savienojums, un atkarībā no līguma ar jūsu operatoru papildus tiks piemērota joslas platuma maksa.

Uzziniet vairāk par vienkāršāko satura straumēšanas veidu, izmantojot Chromecast

  1. Savienojiet datoru, iOS vai Android ierīci* un Chromecast vienā Wi-Fi tīklā.
  2. Lietotnē atrodiet Chromecast ikonu un pieskarieties tai.
  3. Pieejamo ierīču sarakstā atlasiet savu Chromecast ierīci un sāciet atskaņošanu.
  4. Plašāku informāciju un atbalstu varat atrast šeit vai doties tieši uz atbalsta lapu.

*Prasības funkcijas izmantošanai: Android viedtālrunis vai planšetdators ar Android 4.1 vai jaunāku versiju. IPhone 4S vai iPad 2 vai jaunāks modelis ar operētājsistēmu iOS 7 vai jaunāku versiju. Nepieciešams 2013. gada Chromecast vai jaunāks modelis.